Design, Service Life and Maintenance of EQUUS 175N

Prevedenie

Prevedenie

Predstavujeme Vám lesný traktor EQUUS 175N, ktorého hlavnými atribútmi sú robustnosť, šetrnosť a spoľahlivosť. Traktor s jednoduchou obsluhou bez zbytočných elektronických komponentov, ktorý spĺňa náročné súčasné kritériá, vybavený najmodernejším hydrostatom s perfektne zvládnutým chladením umožňuje kombináciu vysokovýkonného lesného stroja s možnosťou presunu po cestných komunikáciách rýchlosťou 40 km/h do vzdialenosti viac ako 100 km! Najnižšie ťažisko v danej triede ho predurčuje na prácu v tých najnáročnejších terénoch.

Medzi prvými sme začali používať najmodernejšie spaľovacie motory triedy STAGE IV, zvýšili sme efektivitu transmisie a logiky celého traktora, čo umožnilo ušetriť 20-30% paliva na 1m3.

Znamená to nielen úsporu paliva a zníženie emisií, ale aj dlhšiu životnosť, lepší pomer ceny a vykonanej práce, vyšší zisk na 1m3 a teda najvyššiu pridanú hodnotu pre užívateľa.

Potrebujete traktor, ktorý dokáže manipulovať, píliť a prepravovať drevnú hmotu vo veľkých objemoch a v krátkych časových úsekoch? Vyberte si z ponuky technických prevedení ( štandard, hydr.ruka, drapák, drapák s pílou, harvester, výstupný hriadeľ, PTO...), doplňte si traktor želanou výbavou a vysnívaný traktor je tu pre Vás!

Životnosť

Životnosť

Robustnosť, šetrnosť a spoľahlivosť sú atribúty pre lesný kolesový traktor EQUUS 175.

Rám je z vysokopevnostnej vysokokvalitnej ocele, čo garantuje vysokú životnosť a súčasne nízku váhu traktora, pri nízkej spotrebe pohonných hmôt. Kabína spĺňa najvyššie parametre bezpečnosti proti prevráteniu a prelomeniu (ROPS,FOPS,OPS) Nápravy od renomovaného nemeckého výrobcu sú nadimenzované pre oveľa vyššiu záťaž než bežne používané nápravy. Kombinácia vlastného riešenia hydrostatického prevodu a chladenia garantuje dlhodobo konštantne vysoký výkon.

Doplnkovú výbavu odporúčame od renomovaných a overených dodávateľov.

Servis

Servis

Lesný traktor EQUUS 175N – to je spoľahlivosť, jednoduchosť a primeraná cena. To sú kritériá, ktoré sme si stanovili pri konštrukcii lesného traktora EQUUS. Vyvarovali sme sa komplikovaným riadiacim jednotkám, pomocou čítačiek chýb na motore a hydrostate je ale umožnená presná a rýchla diagnostika. Hydraulické valce sú rozmerovo rovnaké, čo umožňuje rýchlu a lacnú výmenu na celom traktore. Motorová časť , pracovná hydraulika a všetky ostatné komponenty sú osadené v konštrukcii rámu tak, aby umožnili bezproblémový prístup a tým rýchle a čo najlacnejšie opravy.Podmienky záručného aj pozáručného servisu sú nastavené veľmi prístupne – poskytujeme najoptimálnejšie podmienky pri zachovaní najvyššie možnej garancie. Vlastný servisný tím Vám ochotne vždy pomôže a je k dispozícii.

  

V prípade ďalších otázok k lesnému traktoru nás môžete kontaktovať

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
Product has been added to the cart
Continue shopping Order